Napište mi

Ohlasy spokojených zákazníků. Budu rád, pokud se rozhodnete mi napsat jakoukoliv referenci na mnou poskytnuté služby a na to jaké jste se mnou měli zkušenosti.

Pan Zdeněk Zmatlík

V první řadě musím vyzdvihnout velkou profesionalitu p. Hroudy... hned poté jeho lidskost,obětavost, rozhled a rychlost... vždy dodržel své slovo. Byli jsme ve velmi svízelné situaci a zcela náhodou jsme získali kontakt na p. Hroudu... který s námi vše probral a začal okamžitě pracovat na východisku. Po jeho půlroční dřině byl náš případ konečně uzavřen. Jeho nezištné chování v dnešní době zasluhuje obrovskou úctu a uznání, je to člověk na pravém místě. Jenom díky němu, jsme nepřišli o dům, dluhy jsou splaceny, zařídil hypotéku a náš dům je již po částečné rekonstrukci. Ještě jednou děkujeme. Rodina Zmatlíkova z Černožic, mobil +420 737 976 828.

Paní Lenka Horová

S panem Mgr. Markem Hroudou jsem se potkala při vyřizování mého hypotečního úvěru, dostala jsem na něho doporučení od mé kamarádky, pan Hrouda mi pomohl zorientovat se na trhu hypotečních úvěrů, vysvětlil mi celý proces, který souvisí s poskytnutím hypotečního úvěru a s jeho pomocí jsem nakonec získala výhodný úvěr pro sebe a mou rodinu. Ve své práci je to člověk na svém místě... mohu ho s klidným svědomím doporučit všem těm, kteří budou mít potřebu řešit své bytové potřeby. Je odborně způsobilý, maximálně flexibilní.

Úvěrové poradenství

Marek Hrouda je Vaším partnerem pro zajištění financí na bydlení.

Mgr. Marek Hrouda

+420 605 421 364
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.